Zasiłek na opiekę zdrowotną zgodnie z ustawą o przystępnej cenie – sprawozdanie z postępów AD 3

Nowe regulacje prawne dotyczące prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, które są sprzedawane osobom prywatnym i małym pracodawcom w Stanach Zjednoczonych, chronią konsumentów i małe firmy, niezależnie od tego, czy kupują oni plany na nowych rynkach ACA, czy poza nimi na tradycyjnych rynkach ubezpieczeniowych. Stwarza to kolejny punkt kontaktowy dla osób, które wcześniej miałyby do czynienia z wygórowanymi składkami lub zostały całkowicie wyłączone z rynku z powodu wieku lub wcześniejszych warunków zdrowotnych. Oczywiście indywidualny mandat stwarza dodatkowe zachęty do rejestracji. Niedawny projekt CBO szacuje, że w tym roku 5 milionów osób może uzyskać ubezpieczenie bezpośrednio od ubezpieczycieli7 Anulowane zasady
Wybuch politycznej burzy wybuchł jesienią ubiegłego roku, kiedy osoby o indywidualnym zasięgu rynkowym, które nie spełniały minimalnych standardów prawa, otrzymały zawiadomienia od swoich ubezpieczycieli, że ich polisy zostaną anulowane w roku obrachunkowym 2014. Prawo zawierało jasne postanowienia, że tylko osoby z polisami ubezpieczeniowymi, które były aktywne w momencie podpisania ustawy w marcu 2010 r., Byłyby starsze – to znaczy mogły zachować zasięg niezgodny z nowymi wymogami regulacyjnymi ACA. Zwolnienie to nie dotyczyło osób, które nabyły ubezpieczenie po tym okresie. Opowiadając się za ACA przed jej przejściem, prezydent Barack Obama obiecał, że każdy, kto spodobałby się ich ubezpieczeniu, byłby w stanie utrzymać go na mocy nowego prawa. Z perspektywy czasu jego zapewnienia powinny być bardziej zniuansowane.
Niemniej jednak niektóre z odwołań miałyby miejsce w przypadku braku ACA. Ekspert ds. Polityki zdrowotnej Benjamin Sommers i jego współpracownicy podkreślają, że przed wejściem w życie umowy ACA nastąpił znaczny obrót: w latach 2008-2011 tylko 42% osób, które rozpoczęły świadczenie takiej usługi, nadal miało ją po roku.8 Mimo to niektóre plany zostały prawdopodobnie anulowane, ponieważ nie spełniały standardów ACA wymagających, aby wszystkie produkty ubezpieczeniowe zapewniały minimalny poziom ochrony i korzyści. Ankieta przeprowadzona w grudniu 2013 r. Przez Commonwealth Fund wykazała, że jeden na pięciu dorosłych z indywidualnym ubezpieczeniem otrzymał od swojego ubezpieczyciela zawiadomienie o anulowaniu9. Administracja Obamy starała się złagodzić polityczne skutki, przyznając państwom swobodę, pozwalając ubezpieczycielom odnawiać plany zdrowotne, które nie były zgodne z standardy prawne. W sumie 38 stanów zdecydowało się na przedłużenie. Szacunki według RAND sugerują, że około 500 000 osób mogło odnowić niezgodne zasady.
Pula ryzyka i premie za 2015 rok
Nawet z dopłatami, ubezpieczenie zakupu może być dla wielu osób bardzo szerokie. Składki w 2014 r. Były o 16% niższe niż przewidywano w rankingu korporacyjnym11. Jednak nowe reformy rynku ubezpieczeniowego na mocy prawa z pewnością miały różne skutki dla różnych osób i małych przedsiębiorstw, w zależności od tego, jak zostały ocenione na rynkach indywidualnych i małych grupach. praktyki przedakcesyjne ACA. Zdrowe i młode osoby oraz firmy mogły odnotować wzrost swoich stóp w ramach ACA, podczas gdy osoby o gorszym zdrowiu prawdopodobnie miały niższe składki, aby uzyskać bardziej wszechstronny zasięg. Pytania brzmią: Co stanie się z premiami w 2015 r. I jaki będzie wpływ na zasięg?
Jednym z najważniejszych czynników wpływających na wysokość składek jest to, w jaki sposób firmy ubezpieczeniowe projektują koszty medyczne, które poniosą ich członkowie. Aby wprowadzić te prognozy, aktuariusze oceniają ryzyko związane z opieką zdrowotną w puli klientów, których ubezpieczają, nazywanej pulą ryzyka. Prognozowane premie za 2015 r., Które są już publikowane w niektórych państwach, będą odzwierciedlały szacunki firmy dotyczące ich pul ryzyka w 2015 r. Wiek badanych przyciąga najwięcej uwagi mediów jako wyznacznik ryzyka, ale wiek jest tylko wskaźnikiem stanu zdrowia.
Zgodnie z oczekiwaniami, liczba osób w wieku 18 do 34 lat wzrosła w miarę zbliżania się terminu 31 marca, wzrastając z 27% całkowitej liczby zapisów w lutym do 31% w marcu. Powszechnie uważa się, że nie ma jednej pożądanej stopy uczestnictwa młodych ludzi. Istotne jest to, czy zaobserwowana stawka okaże się zgodna z prognozami firm ubezpieczeniowych przez dowolny okres – to znaczy, czy udział w wysokości 31% dotyczy oczekiwań spółek w 2014 roku. Jeśli udział młodych ludzi nie spełnił oczekiwań, mogłoby to przyspieszyć podwyżki stóp w 2015 r. Jednak nawet jeśli przewidywany udział w pulach był starszy niż przewidywały firmy, analiza przeprowadzona przez Kaiser Family Foundation wykazała, że składki z 2015 r. mogą wzrosnąć tylko o do 2%, aby zrekompensować wyższe niż oczekiwane koszty.12 Ten skromny przewidywany efekt starszej puli odzwierciedla fakt, że zgodnie z prawem plany zdrowotne mogą nadal obciążać starszą osobę wyższą składką niż młodszą osobę.
Innym czynnikiem, który będzie przemawiał przeciwko
[podobne: trychologia, leczenie niepłodności Warszawa, angiolog ]
[patrz też: olx sokółka, piperine forte, ekstrakt z granatu ]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „Zasiłek na opiekę zdrowotną zgodnie z ustawą o przystępnej cenie – sprawozdanie z postępów AD 3

  1. Borys pisze:

    Ból brzucha w prawym podbrzuszu może oznaczać torbiel jajnika

  2. Paulina pisze:

    Article marked with the noticed of: Gabinet Stomatologiczny[…]

  3. Daria pisze:

    Byłam już u dwóch dermatologów