Czlonkostwo w zakresie sprawnosci fizycznej i korzystny wybór w planach swiadczen Medicare

width=640Cooper i Trivedi (wydanie 12 stycznia) przedstawiają intrygujące wyniki sugerujące, że plany ubezpieczeniowe mogą przyciągnąć i utrzymać zdrowszą podgrupę populacji Medicare, oferując plany ćwiczeń.
Wyniki te pochodzą jednak z podejścia różnicowego na różnice. Krytycznym założeniem, którego nie można przetestować, jest to, że gdyby nie populacja przypadku nie była leczona, tendencje w samoopisowym zdrowiu byłyby równoległe w populacjach i populacjach kontrolnych. W związku z tym różnice w projektowaniu różnią się między sobą trwałymi różnicami w nieobserwowanym stanie zdrowia w przypadkach i kontrolach, ale nie są odporne na zmienne w czasie zmiany. Założenie dotyczące trendów równoległych może zostać naruszone, jeżeli nowi rejestrowani sprawcy obejmują poprzednich zarejestrowanych kontrolerów. Ponadto, biorąc pod uwagę, że zapisy w planie mediany są prawie dwa razy wyższe w przypadku planów niż w planach kontroli, r óżnice w proporcjach abonentów miejskich i wiejskich mogą również prowadzić do różnych tendencji w czasie.
Oceny różnicy w różnicach mogą być również wrażliwe na wybór kontroli2. Analizy trwałości obejmują regresje kontroli przed kontrolą lub przypadek przeciwko przypadkowi w celu sprawdzenia pod kątem niewłaściwej identyfikacji.3 Podobnie, używając wszechświata porównań parami 11 planów przypadku i 11 Plany kontroli i nanoszenie rozkładu uzyskanych 231 szacunków mogą złagodzić te obawy.
Marco D. Huesch, MB, BS, Ph.D.
University of Southern California Sol Price School of Public Policy, Los Angeles, Kalifornia
edu
Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym pismem.
3 Referencje1. Cooper AL, Trivedi AN. Członkostwo fitness i korzystny wybór w planach Medicare Advantage. N Engl J Med 2012; 366: 150-157
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. Shetty KD, DeLeire T, White C, Bhattacharya J. Zmiany w liczbie hospitalizacji i śmiertelności w Stanach Zjednoczonych po zakazach palenia. J Policy Anal Manage 2010; 30: 6-28
Crossref Web of Science Medline
3. Donald SG, Lang K. Wnioskowanie z różnicami w różnicach i innymi danymi panelowymi. Rev Econ Stat 2007; 89: 221-233
Crossref Web of Science
Artykuł autorstwa Coopera i Trivedi wyciąga błędne wnioski oparte na nieaktualnych danych dotyczących korzyści Medicare. Ten artykuł jest oparty na danych przed wdrożeniem systemu dostosowywania ryzyka Medicare Advantage, pojawieniu się korzyści z leku Medicare i ustanowieniu specjalnych planów Medicare Advantage Specials. Inne badania przytoczone w artykule również poprzedzają te zmiany transformacyjne.
Jedna czwarta beneficjentów Medicare jest obecnie zarejestrowanych w Medicare Advantage i mają szeroki zakres potrzeb w zakresie opieki zdrowotnej. Ponad 1,4 miliona osób zapis ało się na Specjalne Plany Medicare Advantage, które Kongres upoważnił do obsługi najbardziej narażonych beneficjentów, w tym tych, którzy są zinstytucjonalizowani lub mają ciężkie przewlekłe choroby. Medicare Advantage jest również bardzo ważną opcją dla potrzebujących seniorów, o czym świadczy fakt, że 43% zarejestrowanych w Medicare Advantage ma roczny dochód poniżej 20 000 $.
Twierdzenia tego artykułu nie mają zastosowania do obecnego programu Medicare Advantage. W rzeczywistości, ponieważ dane nadal pokazują, że Medicare Advantage przewyższa opłatę za usługę Medicare w ograniczaniu możliwej do uniknięcia hospitalizacji, jest coraz bardziej oczywiste, że plany Medicare Advantage dotyczące zapobiegania i dobrego samopoczucia są kluczowymi krokami w kierunku poprawy zdrowia seniorów i kosztów opieki zdrowotnej .
Karen Ignagni, MBA
Amerykańskie plany ubezpieczeń zdrowotnych, Waszyngton, DC
Pani Ignagni podaje, że pełni funkcję prezesa i szefa amerykańskich planów ubezpieczeń zdrowotnych. Nie zgłoszono żadnego innego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym pismem.
Odpowiedź
Autorzy odpowiadają: Huesch porusza ważne kwestie związane z zastosowaniem projektu badania różnic w różnicach. Przede wszystkim podejście to nie może w pełni uwzględniać charakterystycznych dla czasu cech planów zdrowotnych. Na przykład, plany, które przyjęły zasięg członkostwa w fitnessu, mogły spowodować inne jednoczesne zmiany, które doprowadziły do przyjęcia zdrowszych beneficjentów Medicare. Aby złagodzić tę możliwość, zaobserwowaliśmy całą strukturę korzyści z planów Medicare Advantage i wybrane plany przypadków, które tylko dodały pokrycia dla członkostwa w fitnessu bez wprowadzania innych zmian świadczeń. Podobnie, potencjalne plany kontroli nie zmieniły ich struktury świadczeń w okresie badania. Osoba w naszej próbce została p oliczona tylko raz i nie może być jednocześnie nowym rejestrowanym sprawcą i wcześniejszym kontrolującym.
Wybór kontroli ma również kluczowe znaczenie. W związku z tym plany przypadków i kontroli zostały dostosowane [hasła pokrewne: stomatolog włocławek, leczenie niepłodności Warszawa, leczenie psychoterapeuta ]
[podobne: piperine forte w aptece, insuflacja żołądka wikipedia, darmowe leki po 75 roku życia ]

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

0 odpowiedzi na „Czlonkostwo w zakresie sprawnosci fizycznej i korzystny wybór w planach swiadczen Medicare

 1. 3D Waffle pisze:

  [..] Odniesienie w tekscie do elektroniczna dokumentacja medyczna[…]

 2. Pluto pisze:

  Trzeba się nieźle natrudzić aby takowe znaleźć w aptekach

 3. Suicide Jockey pisze:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu uroda[…]

 4. Crash Override pisze:

  Diagnoza w szpitalu to wyciekający tętniak

 5. Mateusz pisze:

  [..] Odniesienie w tekscie do Płyty granitowe[…]

 6. Midnight Rider pisze:

  To bardzo dużo, powinieneś zgłosić się do lekarza